MENÜ

Kurumsal

Hakkımızda


 

MCM SU ARITMA ve SOĞUTMA TEKNOLOJİLERİ ÜRETİM PAZARLAMA & SU PINARI 2007 yılında kurulmuş olup, faaliyetlerine 2010 yılından itibaren Sivas ilinde devam etmektedir.

 

2018 yılından itibaren  caglasu, dasaqua, dascooler, supınarı  markasıyla su arıtma cihazları ve krom paslanmaz su sebilleri üretim, satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Yaklaşık 10 ülkeye ihracat yapma başarısını gösteren firmamız üretim kapasitesini artırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına yatırımlarına devam etmektedir.

 

2022 yılında, Kırşehir - Kaman OSB^de faaliyete geçecek olan 1500 m2 kapalı alan fabrikası ile ülkemizde su sebili konusunda lider bir firma olma yolunda adımlarını atmaya başlamışıtr. Uluslararası temsilcilikleri ve teknik servis ağı ile sektörde yenilikçi, kaliteli ürün, kaliteli teknik hizmet ve kolay yedek parça temini ile aranılan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, her türlü su arıtması sistemi projesi için bünyesinde bulundurduğu uzman Çevre  ve Makine Mühendisleri ile uygun ve pratik çözümler sunmaktadır.  

 

                  

Yalçın ÇOŞKUN

Genel Müdür

Kalite Politikamız

Kaliteli ve güvenilir hizmet esasımızdır. Kalite politikamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kesintisiz olarak verebilmek ve izlenebilir büyümeyi elde etmektir.
© 2021, MCM Su Arıtma ve Soğutma Teknolojileri Üretim Pazarlama. Hakkı Saklıdır.